0 800 401-945
 • Language:

  • RU
  • UA
  • EN
 • скачать прайс

  Оптовим клієнтам

  Здійснюйте свою мрію – купуйте взуття від «Берегиня» оптом!

  Якщо Ви бажаєте вести успішний бізнес, мати міцні позиції на ринку дитячого взуття, шукаєте надійного партнера – «Берегиня» пропонує Вам вигідне співробітництво на засадах відповідальності, взаємоповаги, взаєморозуміння, відкритості та довіри.

  Взуття оптом від Чернігівської взуттєвої фабрики «Берегиня» – це:

   

    Сучасне, комфортне та правильне взуття
    Гарантована висока якість – якість кожної пари підтверджуються сертифікатами відповідності
    Постійна наявність товарів на складі
    Діюча програма лояльності
    Гнучка система знижок
    Зручна, швидка та безкоштовна доставка – зазвичай наші клієнти отримують товар вже на наступний робочий день при своєчасному замовленні.

   

  Ознайомитися з асортиментом та обрати моделі Ви можете у Каталозі на сайті. Модельний ряд, цікаві дизайнерські рішення та яскраві кольори неодмінно вразять Вас своїм різноманіттям, а натуральні матеріали та спеціальна форма підошви, яка враховує анатомічні особливості та природній рельєф стопи, зроблять Ваш вибір очевидним.

  Для оформлення замовлення пишіть на e-mail zaoberegynya@gmail.com або телефонуйте прямо зараз за телефонами (+380) 50-313-61-88; (+380) 50-465-05-26; (+380) 50-317-70-06; (+380) 50-465-36-05; (+380) 50-465-20-17 (детальніша інформація про регіональних менеджерів в розділі Контакти).

  Оптова закупівля взуття «Берегиня» – це комфортне, вигідне співробітництво з вітчизняним виробником, лідером галузі! Ми завжди готові для взаємовідносин, чекаємо партнерів для довгострокової співпраці та розвитку.

  Не зволікайте, зробіть Вашу покупку і вона обовязково буде приємною та вигідною!