0 800 401-945
 • Language:

  • RU
  • UA
  • EN
 • скачать прайс

  Про фабрику

  Чернігівська взуттєва фабрика “Берегиня” бере свій початок у 1945 році. За 72 роки існування пройшла шлях від цеху «Масіндпошиву» до сучасного, одного з найпотужніших виробників взуття в Україні. Зараз на підприємстві працює 250 висококваліфікованих працівників та виготовляється 580 тис. пар взуття щорічно.

  «Берегиня» постійно вдосконалює продукцію та з глибокою відданістю робить свій внесок у гармонійний фізичний розвиток та здоров’я майбутнього України – наших дітей.

  «Берегиня» виготовляє сучасне взуття тільки з натуральних високоякісних матеріалів вітчизняних та імпортних виробників: м’якої шкіри, замші, нубуку; гіпоалергенного текстилю та льону. Продукція відповідає всім вимогам державної санітарно-епідеміологічної експертизи, що підтверджує сертифікат якості ISO 9001. Контроль якості проходить на всіх стадіях виробництва.

  Асортимент включає дитяче, підліткове, жіноче та чоловіче взуття, домашнє та спортивне, а також взуття для виробничих і господарських потреб підприємств/організацій.

  Кожного року виходить у світ 2 колекції: осінньо-зимова та весняно-літня. При розробці моделей враховуються, в першу чергу, анатомічні особливості будови дитячої ніжки та рекомендації лікарів-ортопедів. Також до уваги беруться світові модні тенденції у поєднанні з власними розробками, кліматичні особливості регіонів та побажання наших клієнтів.

  Взуття від «Берегиня» зручне та практичне, модне та яскраве, ідеально сидить на нозі, забезпечує комфорт для дитини та задовольняє бажання найвимогливіших батьків.

  На сьогодні наш модельний ряд є одним з найбільших в Україні. Розмірний ряд взуття дуже широкий – з 18 по 45 розміри. Завдяки вигідним цінам і бездоганній якості “Берегиня” має високу конкурентоспроможність і займає значну частку ринку дитячого шкіряного взуття. Взуття фабрики «Берегиня» користується попитом на ринках Австрії, Чехії, Італії, Канади, Ізраїлю, Грузії, Молдови та Білорусії.

  Значна увага приділяється розвитку роздрібної торгової мережі. На сьогоднішній день відкрито 10 фірмових магазинів у м.Чернігові та м.Києві, де представлений весь асортимент продукції, а також супутні товари.

  НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

  «Берегиня» є постійним учасником та переможцем різноманітних місцевих, регіональних та міжнародних виставок, форумів та ярмарок. За свої досягнення була нагороджена дипломами, подяками та відзнаками, а саме:

  • переможець Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар року» (2005 р.);
  • диплом переможця національного бізнес-рейтингу з присвоєнням звання «Лідер галузі» (2008 р.);
  • диплом учасника спеціалізованої виставки дитячої моди «Baby Fashion», міжнародної виставки взуття та шкіри «Lether & Shoes» (2008-2018 рр.) та безліч інших нагород.

  У 2008 році підприємство одним із перших отримало сертифікат на систему управління якістю Державної Сертифікації УкрСЕПРО.